Potravní doplňky

NOOX představuje novinku v péči o zdraví a v prevenci civilizačních onemocnění. Jedná se o novou generaci antioxidačního přípravku, který je vynikající ochranou před nebezpečnými volnými radikály.


Cena: 

V Centru prevenetivní medicíny se věnujeme několik let problematice volných radikálů, látek, které při zvýšené přítomnosti v našem organismu vyvolávají řadu poruch. Mohou stát za vznikem únavy, zánětů i mnoha dalších závažných chorob. Volným radikálům je také připisován podíl na předčasném stárnutí našeho organismu.Antioxidanty jsou látky, které mohou rušit negativní působení radikálů. Ve spolupráci se špičkovými českými odborníky v oboru fyziologie, biochemie a farmakologie jsme připravili řadu preparátů v tzv. biologické vazbě, které mohou významně pomoci v péči o Vaše zdraví.


LipoNOOX

Je preparát zaměřený na zlepšení metabolismus a redukci tukové tkáně. Originální kombinace fosfolipidů, L-karnitinu a esenciálních aminokyselin, doplněná o biologicky vázané stopové prvky, vitamíny a enzymy s přídavkem živé mikroflóry, výrazně potlačuje oxidační stres a zlepšuje lipolytické schopnosti organismu. Doporučujeme klientům v obezitologickém programu a při formování postavy.

Cena: 420 Kč

Q 10 NOOX + selen

Kombinace koenzymu Q 10, vitamínu E a selenu zvyšuje množství energie v organismu a posíluje imunitní systém. Užíváním můžeme zabránit také předčasnému stárnutí buněk či příznivě působit na činnost srdce. Preparát doporučujeme především při únavě a v rámci preventivních programů.

Cena: 370 Kč

NOOX

NOOX je antioxidační přípravek určený k péči o zdraví a k prevenci civilizačních onemocnění. Kombinuje léčivé účinky vybraných rostlin se směsí vitaminů, biogenních prvků a aminokyselin. Pomocí těchto látek NOOX snižuje negativní dopad volných radikálů na naše zdraví.

Základ přípravku tvoří přírodní výtažky z Ginkgo biloba, hroznů červeného vína a kolostrum. Ty jsou posíleny skupinou antioxidačních vitaminů a biogenních prvků jako je jód, selen a zinek. Směs těchto látek je vázána biologicky, v kvasnicích, čímž je zaručeno optimální vztřebání do organismu.

NOOX příznivě působí na naši imunitu, podporuje hojení a regeneraci, zpomaluje stárnutí, zlepšuje metabolické funkce organismu a pomáhá v redukci hmotnosti Z těchto důvodů jej doporučujeme po operacích, dlouhodobě nemocným, klientům v redukčním režimu i v preventivních programech.

více na www.inoox.cz

Přípravek můžete koupit v Centru preventivní medicíny nebo u vybraných lékařů


Cena: 370 Kč

Službu nabízíme v programu