Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž urychluje tok lymfy v lymfatickém systému. Vychází ze zásad manuální lymfodrenáže. Účinky lymfodrenáže využíváme především v lymfologii, obezitologii a při formování postavy.
Cena: 
Cena za hodinové ošetření 300 Kč
*možnost úhrady ze zdravotního pojištění.
Popis služby

Před první procedurou Vás terapeut naučí uvolňovat lymfatické uzliny a provádět dechová cvičení, která usnadňují proudění lymfy v těle a jsou důležitou součástí každé přístrojové lymfodrenáže. Poté přístroj pomocí počítačově řízených návleků masíruje ošetřované části těla – dolní či horní končetiny, břicho a hrudník.

Použití

Vedle léčby hyperosmolárních otoků má přístrojová lymfodrenáž výborné účinky také v terapii žilních obtíží, celulitidy, pomáhá formovat postavu a má regenerační účinky. Přístrojovou lymfodrenáž používáme také k posílení léčebných účinků některých typů lipolýz.

Přístrojové vybavení

 Na našem pracovišti využíváme přístroje Lymfoven a Lympha Press.

Cena za hodinové ošetření: 300 Kč
*Klientům v lymfologickém programu hrazeno ze všeobecného zdravotního pojištění. Centrum preventivní medicíny má smlouvu s těmito pojišťovnami: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna Ministerstva vnitra a Vojenská zdravotní pojišťovna.

Službu nabízíme v programu