Formování postavy

Tvar postavy ovlivňují především genetické dispozice, náš věk a životní styl. I při dodržování racionální stravy a pravidelném cvičení mohou být na těle místa, u kterých se nám nedaří dosáhnout optimálního tvaru. Jedná se hlavně o břicho, boky, hýždě a stehna. Pro každou z těchto oblastí je třeba volit speciální léčebné intervence. Nabízíme cílenou redukci problematických partií pro ženy i pro muže.

V oblasti formování postavy Vám nabízíme

  • nejmodernější postupy a přístrojové vybavení
  • speciální program pro ženy s gynoidním (hruškovitým) typem postavy
  • nutriční a pohybové poradenství
  • péči pod odborným dohledem lékařů

Prvním krokem k dokonalejší postavě je komplexní vyšetření, během kterého Vám náš specialista změří váhu, výšku, složení a rozměry těla v 3D Body scaneru. Na základě těchto vyšetření Vám doporučí individuální plán, který může obsahovat nekteré z těchto postupů:

Destrukce tukových buněk v problémových partiích
nabízíme nejmodernější a vysoce účinná ošetření kryolipolýzou, ultrazvukovou lipolýzou Ultracontour, injekční lipolýzou a laserovou lipolýzou

Aktivace lymfatického systému
pomocí manuálních nebo přístrojových lymfodrenáží a kompresivních lymfodrenážních legín urychlíme odstraňování obsahu tukových buněk a celulitidy

Nutriční poradenství
naši nutriční specialisté Vám doporučí vhodnou stravu pro podporu formování postavy

Pohybový plán
fyzioterapeut vyšetří stav Vašeho svalového aparátu a poradí vhodné fyzické aktivity pro tvarování Vaší postavy.

Pro ženy s gynoidním, hruškovitým typem postavy máme připraveny metody KOMPLEXNÍ DEKONGESTIVNÍ TERAPIE včetně plánu udržení dlouhodobých výsledků.