Ultrazvuková lipolýza - Ultracontour

Vynikající, bezbolestná, ultrazvuková metoda k cílenému formování postavy. Ultracontour používáme k odstranění tukových polštářků na břiše, hýždích ,stehnech, lýtkách a k odstranění podbradku. Pro dosažení optimálních výsledků doplňujeme ošetření přístrojem Lymfoven. Doporučujeme 4-6 návštěv.
Cena: 
500 Kč za 60 min.
Doporučujeme 4-6 návštěv.

Pomocí ultrazvukových vln dochází k rozštěpení membrán tukových buněk v podkoží. Následně se obsah buněk vyprázdní do mezibuněčného prostoru. Poté jej odvede lymfatický systém ke zpracování do jater. Úbytek v ošetřených partiích je individuální, obvykle 4 – 11 cm.

Místa která lze přístrojem Ultracontour ošetřit

Lipolýzu doporučujeme především k ošetření břicha, boků, hýždí, stehen a lýtek. Zákrok probíhá zcela bezbolestně a příjemně. 

Průběh ošetření přístrojem Ultracontour

Zákrok probíhá zcela bezbolestně a příjemně. Metabolický stav organismu po ošetření lze přirovnat k jednorázové vyšší konzumaci tučných jídel. V období po zákroku není třeba dodržovat žádná omezení.Vhodné je však dbát na správný stravovací, pitný a pohybový režim.
Ošetření má tři fáze

  1. fáze  -  rozštěpení membrán tukových buněk přístrojem Ultracontour
  2. fáze  -  zlepšení prokrvení a metabolických procesů  v ošetřované oblasti    přístrojem Ultracontour
  3. fáze - urychlení toku lymfy pomocí lymfodrenáže přístrojem Lymfoven.
    Během této příjemné procedury usnadníme transport obsahu rozštěpených tukových buněk do jater. Uvolněný tuk je tak bezpečně odveden z místa ošetření.

Ošetření trvá cca 2 hodiny

Počet ošetření

K významné redukci tukové tkáně dochází obvykle po čtyřech ošetřeních. K docílení optimálního efektu proto doporučujeme 4 až 6 lipolýz, nejlépe v týdenních intervalech.

Kontraindikace

během těhotenství, kojení, při onemocnění jater, aktivně probíhajících zánětlivých či nádorových onemocněních, pokud máte kovové implantáty v místě ošetření.

Jak dále podpořit účinnost lipolýzy

Ultracontour K dosažení optimálního efektu využíváme zmíněnou třetí fázi ošetření – lymfodrenáž. Dále lze účinky ultrazvukové lipolýzy podpořit speciálním kompresivním prádlem, manuálními lymfodrenážemi, injekční lipolýzou nebo laserovou liposukcí. Doporučíme Vám i další opatření, která vycházejí z našich mnohaletých zkušeností s dekongestivní léčbou lymfatických otoků.

Službu nabízíme v programu