Externí pracoviště

Úzce spolupracujeme s několika pracovišti po celé ČR.
Spolupracujte s našimi odborníky v oblasti redukce a zdravého životního stylu. Připojte se řadě pracovišť, která využívají naše služby pro své klienty. Využijte možnost konzultací s lékaři CPM, služby nutričních terapeutů on line, monitoring vývoje hmotnosti pomocí sms a pod. Kontaktujte nás na info@prevence2000.cz.

Chrirurgické oddělení nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Na chirurgii v Benešově operuje MUDr. René Vlasák klienty s křečovými žilami. Pracoviště je nově zrekonstruované, k dispozici jsou jedno či dvoulůžkové pokoje. O klienty se stará velmi příjemný a vysoce erudovaný personál. http://www.hospital-bn.cz/

Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny v Praze

Klinika se nachází ve stejné ulici jako Centrum preventivní medicíny. MUDr. René Vlasák se svým týmem využívá moderní zázemí zdejších operačních sálů a lůžkového oddělení k jednodenním chirurgickým výkonům u klientů s křečovými žilami. http://www.asklepion.cz/

Klub Kapka, Litvínov

Klub nabízí široké spektrum relaxačních i rehabilitačních služeb a plavání kojenců, batolat a rodičů s dětmi. Od roku 2010 zde mohou klienti navštěvovat obezitologickou poradnu MUDr. René Vlasáka a redukovat svoji hmotnost v programu Prevence 2000. Ten je realizován ve spolupráci litvínovských terapeutů a specialistů našeho Centra. http://www.klubkapka.cz/litvinov/ Obdobné projekty, jako je litvínovský, v současné době připravujeme také v několika dalších městech v České republice.

Provozujete regenerační nebo rehabilitační centrum, kosmetický salón či organizujete pohybové aktivity? Spolupracujte s našimi odborníky v oblasti redukce a zdravého životního stylu. Připojte se řadě pracovišť, která využívají naše služby pro své klienty. Využijte možnost konzultací s lékaři CPM, služby nutričních terapeutů on line, monitoring vývoje hmotnosti pomocí sms a pod. Kontaktujte nás na info@prevence2000.cz.